1.02
2021

Танок сили

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

30 січня 2021 року в Олександрії на базі ДЮСШ № 2 пройшов ІХ Всеукраїнский турнір з професійного боксу пам’яті Олексія Скічко.

Вже дев’ять років поспіль ці змагання організовуються в Олександрії з ініціативи синів Олексія Омеляновича. У цьому році на турнір з’їхалися показати свою майстерність боксери-професіонали з більш десяти міст України – Кропивницького, Умані, Черкас, Ніжина, Запоріжжя і т.д. – всього двадцять спортсменів. У змаганні наші олександрійські спортсмени, як завжди, показали себе гідно: Богдан Гарькавий, Георгій Козинець, Акім Чорнобривець – перемогли в спарингах і отримали нагороди (медалі та грошову винагороду).

Це був дійсно гідний захід, добре організований. Це було цікаво і вражаюче, просто справжній танець сили і мужності. І хочеться сказати «спасибі» тим людям, які забезпечили проведення змагань.

Спортсмени знають, наскільки участь в змаганнях важлива – це допомагає підтримувати спортивну форму і мотивує. І тому такі заходи потрібно проводити якомога частіше, це один з кращих методів підтримки і розвитку спорту.

Ольга Антонова

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень