30.08
2021

Олександрійський гендерний інформаційний центр розпочинає розробку факультативної програми “4 кроки до гендерної рівності” для учнів старших класів Приютівської та Новопразької громади.

Голова правління ГО “Олександрійський  гендерний інформаційний центр” Любов Кан розповіла, що освітня програма базуватиметься на цінностях прийняття, розуміння, позитивного self – іміджу. До кожного з 4 модулів факультативної освітньої програми розроблятимуться методичні матеріали: 4 презентації з використанням візуальних текстів, підсумкові модульні тести, формуватиметься підбірка книг, фільмів, відео.

Для розробки і впровадження програми “4 кроки до гендерної рівності” створено спільноту практиків гендерної рівності, буде проводитися тренінг “Крокуємо до гендерної рівності” для 15 педагогічних працівників.

На конкурсній основі до розробки програми залучено експерток з гендерної  рівності, комунікації, арт-коуча, психологиню. Перша робоча, фасилітаційна зустріч спільноти запланована у понеділок, 30 серпня. Та за бажання приєднатися до роботи над програмою можуть вчителі, батьки і учні. Для цього потрібно впродовж вересня звернутися із запитом до Анни Орловської.

Загалом втілення проєкту “Тренд  на рівність” триватиме до грудня 2021 року. Апробація факультативної програми розпочнеться з листопада 2021 року в освітніх закладах  Новопразької та Приютівської ТГ.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень