17.09
2015

Скоро всі туди підемо

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Це про управління праці і соцзахисту населення Олександрійської міської ради, а точніше – про відділ з надання житлових субсидій.

Як повідомляє дана установа, протягом 2014 року кількість отримувачів цього виду державної допомоги в Олександрії становила 7480 сімей. А вже станом на 10 вересня поточного року за призначенням житлової субсидії звернулися 16528 родин, що складає 41,4 відсотка від загальної їх кількості (в нашому місті налічується близько 40 тисяч сімей). Враховуючи, що тарифи на комунальні послуги так чи інакше зростають і, згідно з намірами уряду держави, продовжуватимуть зростати, не важко зпрогнозувати, що в майбутньому у черзі за субсидією стоятиме переважна більшість олександрійських родин (втім, як і в цілому в Україні). А поки що фахівці управління з початком найближчого опалювального сезону очікують прийняти заяви від 22,5 тисяч олександрійських сімей. Середній розмір цієї допомоги у літній період становив у місті 361 гривню на сім’ю. Яким буде даний “середньоарифметичний” показник взимку – покаже час. На надання житлових субсидій на 2015 рік Держбюджетом передбачено 52,5 млн грн, а це на 39,7 млн грн більше, ніж минулого року.

О. Нарiжний

, .

Один комментарий

  • АRлЕkiNo пишет:

    “Все там будем” – звучало бы в заглавии гораздо “оптимистичнее”, понятнее, привычнее и правдивее. Субсидии, в контексте, “Я, государство (управляющая верхушка имеющая властно-распорядительные полномочия)”- не в состоянии организовать возможность громадному числу граждан заработать, хотя бы по минимуму, на самое элементарно,жизненно необходимое – пищу, одежду, жильё, лекарство… изобрело изумительно идеальный изуверский способ отбирания части нищего дохода семьи на сдуревшую коммуналку, повторяя мантру : а вторую часть мы вам субсидируем! Полагаю понятно кто и у кого “рвёт шерсти клок” предварительно остригши под “0”.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень