21.08
2015

20 серпня Олександрію з робочим візитом відвідав голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Кузьменко. Перш за все очильник області ознайомився із впровадженням у нашому місті енергозберігаючих технологій. Зокрема, разом із міським головою С.Цапюком він відвідав нову газову котельню по пр.Леніна №118.

Її будівництво здійснюється за програмою «ДемоУкраїна DН» за участю Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Будівництво модуля передбачає установку високоефективного енергозберігаючого обладнання, малої когенераційної установки для вироблення власної електроенергії та заміну теплових мереж.

Крім того, Олександрія взяла участь у програмі модернізації систем теплопостачання та стала одним із 3-х перших міст-переможниць (Кривий Ріг та Лозова Харківської обл.), які отримали гранд на встановлення твердопаливних котлів для опалення міста. Європейський інвестиційний банк виділяє Олександрії під відповідні потреби 20 млн євро. С.Цапюк зазначив, що перехід на тверді види палива є одним з пріоритетних завдань олександрійської влади, адже це дасть можливість зменшити використання природного газу та суттєво знизити вартість тепла для усіх споживачів. За сприятливих умов наше місто може відійти від опалення природним газом за 2-3 роки.

С.Кузьменко схвалив дії місцевої влади щодо впровадження енергозберігаючих технологій та інших соціальних програм, зазначивши, що досвід Олександрії повинні наслідувати й інші населені пункти області.

Ознайомився голова Кіровоградської ОДА і з підготовкою освітніх закладів міста до нового навчального року.

Зокрема, він відвідав ОНВК «ЗНЗ І-ІІ ст. №17 – ліцей» та Олександрійську гімназію-інтернат, яка входить до Кіровоградського обласного навчального комплексу школи мистецтв. С.Кузьменко відзначив якість виконаних ремонтних робіт, а також наголосив на високому рівні знань учнів олександрійських закладів освіти та їх великі досягнення у творчих конкурсах і предметних олімпіадах різних рівнів.

По закінченню зустрічі міський голова С.Цапюк поспілкувався з журналістами. Він зазначив, що за рахунок місцевих фінансових ресурсів щорічно відбувається оновлення закладів освіти Олександрії. Так, і цього року були визначені базові школи для здійснення капітальних ремонтів та облаштування навчальних кабінетів молодшої ланки новими меблями. Також Степан Кирилович звернув увагу присутніх на те, що всі навчальні заклади міста, незалежно від місця їх розташування та підпорядкування, повинні забезпечувати високу якість освіти та комфортні умови перебування для дітей. Крім того, міський голова пообіцяв до початку нового навчального року оновити тротуар біля гімназії-інтернату.

Інна Московченко

, , .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень