9.08
2021

Олександрійський міськрайонний суд виніс вирок місцевому жителю, який у січні цього року скоїв подвійний грабіж.

Як ідеться у матеріалах цієї справи, 3 січня цього року близько 14 години обвинувачуваний зайшов до «Аптеки №23а», яка розташована на вулиці Діброви, 53. На очах у робітниць аптеки він «розбив вітрину, перескочив через прилавок, викрав із шухляди 6400 грн та втік з місця вчинення злочину».

5 січня близько 19 години цей чоловік зайшов до магазину (адреса у матеріалах справи не вказана). «Перескочивши через морозильну камеру, підійшов до робочого місця продавчині та без застосування насильства почав обшукувати приміщення вказаного магазину, де в шухляді виявив грошові кошти в сумі 2800 грн, які відкрито викрав та, ігноруючи зауваженням, утік з місця вчинення злочину».

Допитаний в судовому засіданні обвинувачуваний у вчиненому розкаявся. Потерпіла фармацевт та представник ПП «Здоров`я» у судове засідання не з`явились. Надіслали до суду заяви з проханням розглядати справу без їхньої участі та вказали, що цивільного позову до обвинуваченого заявляти не будуть, оскільки обвинуваченим повністю відшкодовані збитки.

Суд з`ясував, що обвинувачений не працює, одружений, має на утриманні двох малолітніх дітей, за місцем проживання та за місцем попереднього працевлаштування характеризується позитивно. 

Вирок суду – покарання у вигляді 4 років 2 місяців позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України  його звільнили від  відбування  покарання з іспитовим  строком  на 2 роки.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень