29.10
2021

Заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Поліщук спільно з Знам’янським міським головою Володимиром Сокирком проінспектував хід реконструкції ДНЗ №7 «Козачок», яка ведеться в рамках програми Президента “Велике будівництво”.

Наразі роботи з реконструкції тривають. Проект передбачає заміну покрівлі з ремонтом конструкції даху, запланована реконструкція внутрішніх інженерних мереж, опоряджувальні роботи. Також проектом передбачені заходи з енергоефективності приміщення, монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації, забезпечення доступності мало мобільних груп населення та проведення благоустрою території.

Нині вже завершені роботи з влаштування шатрової покрівлі закладу з металочерепеці, влаштування прибудованих сходових клітин. Тут проводиться влаштування бетонної підготовки підлоги на першому поверсі, гідроізоляція та утеплення фундаментів дитячого садка. Також виконуються роботи з утеплення фасаду мінераловатними плитами.
Будівництво ведеться із застосуванням сучасних будівельних та оздоблювальних матеріалів та енергоефективних технологій, що забезпечить відповідність будівлі ДНЗ всім діючим вимогам.

 

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень