4.07
2022

Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області розпочинає освітні зустрічі з охочими створити власний бізнес чи відкрити новий напрямок у вже існуючому. Про це повідомила директор фонду Ольга Ковальова-Алокілі сьогодні, 4 липня.

«Ми започатковуємо відкриті зустрічі. Під час першої розповімо охочим започаткувати власну справу або ж розширити, які існують можливості отримати фінансування для старту. Це і про підтримку нашого фонду підприємцям, і про державні гранти в рамках програми «єРобота». До нас долучається також бізнес. Тож зустріч буде у форматі діалогу. Кожен зможе задати питання і ми всі разом попрацюємо над тими чи іншими кейсами», – пояснила директор фонду.

Ольга Ковальова-Алокілі уточнила, зустрічі також будуть цікаві внутрішньо переміщеним особам, які вирішили залишитися на Кіровоградщині і які мають ідеї для стартапів.

Перша зустріч відбудеться уже найближчого четверга – 7 липня – о 17:00 у громадському просторі МIR 2.0 за адресою: вул. Велика Перспективна,19.

Один комментарий

  • Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness :). Click Here: https://bit.ly/3iPPltW?h=6c247f520d036470dc39b97eeaa9f9ce& пишет:

    fzwcd9h8

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень