23.07
2021

На Кіровоградщині планується провести інвентаризацію земельних ділянок державної власності. Деталі проведення процедури обговорювалося під час відеоконференції під головуванням першого заступника міністра Мінагрополітики Тараса Висоцького.

Як повідомила в.о. директора департаменту агропромислового розвитку, Тетяна Бурага, наразі підготовлено проект розпорядження голови облдержадміністрації про проведення державної інвентаризації земель на території Кіровоградської області.

Планується провести інвентаризацію земельних ділянок державної власності лісогосподарського призначення площею 43539,0000 га та земель оборони державної власності площею 4,0000 га, шляхом формування земельних ділянок для наповнення Державного кадастру. Мова йде про несформовані земельні ділянки та земельні ділянки, відомості про які відсутні у Державному земельному кадастрі.

У даному напрямку департамент АПК Кіровоградської ОДА працює спільно з головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області та Кіровоградським обласним управлянням лісового та мисливського господарства.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень