17.09
2021

Вчора, 16 вересня, Кіровоградщину відвідав представник та особистий тренер президента України, майстер спорту з сучасного п’ятиборства, багаторазовий переможець українських та міжнародних змагань з триатлону на олімпійській і спринт дистанції Дмитро Ткаченко.

Він оглянув спортивні об’єкти, які увійдуть до всеукраїнської програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”, та надав рекомендації.

Разом з заступником голови облдержадміністрації Андрієм Лісотою, начальницею управління молоді та спорту Кіровоградської ОДА Іриною Глобенко та її заступником Андрієм Щетиною відвідали: стадіон “Юність”, СДЮШОР “Надія”, бейсбольний стадіон, філію Кіровоградського обласного комплексу ДЮСШ “Ніка” та велобазу.

На згадку про Кіровоградщину Дмитру Ткаченку подарували бейсбольний м’яч, адже область славиться бейсбольною командою – чемпіоном Європи.

Як відомо, програма Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” спрямована на розвиток існуючих та побудову нових інфраструктурних об’єктів в різних регіонах України.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень