27.04
2021

Онлайн ресурс діяльності і спроможності громад презентували на Кіровоградщині. Про це повідомила начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Вікторія Кулікова.

«Портал спроможності громад містить мапи та стислу інформацію про показники, які максимально детально характеризують потенціал кожної територіальної громади та її рівень розвитку», – зазначила Вікторія Кулікова.
За словами посадовиці, сайт стане допоміжним інструментом у прийнятті рішень як на рівні громад, так і на рівні обласних державних адміністрацій і центральних органів виконавчої влади.
На порталі вже є 15 показників, які дають можливість оцінити діяльність громад у тій чи іншій сфері. Вони поділені на три групи: демографія, інфраструктурний розвиток, фінансове забезпечення. Перелік показників не остаточний і згодом доповнюватиметься іншими даними, які регулярно оновлюватимуться.
«Зараз на порталі розміщена інформація станом на кінець 2020 року. Тому деякі бюджетні показники не відповідають теперішньому стану речей, бо більшість громад тоді ще не були на прямих бюджетних відносинах. Але вже наступне оновлення дасть змогу побачити актуальну картину», – пояснила начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації.
Нагадаємо, на Кіровоградщині сформовані 49 громад.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень