5.10
2021

Реконструкція позашкільного закладу “Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості” у Кропивницькому, яка виконується в рамках програми Президента України «Велике будівництво», у активній фазі.

Як повідомили в управлінні капітального будівництва Кіровоградської ОДА, наразі в закладі завершуються роботи по заміні вікон у всій будівлі ДЮЦу. Виконуються роботи по влаштуванні шатрової покрівлі на 4-х поверховою частиною будівлі та м’якої покрівлі на 2-х поверховою частиною; заміна труб опалення та влаштування вузла обліку в підвальній частині, а також зовнішнє утеплення стін фасаду з облицюванням керамогранітними плитами.

Загалом проєктом передбачено заміна вікон і дверей, облаштування шатрової покрівлі з металочерепиці, утеплення горищного перекриття, зовнішні оздоблювальні роботи, улаштування ліфтів, вентиляційних каналів, підлоги, зовнішніх інженерних мереж, благоустрій та озеленення території.

Зокрема, передбачено і забезпечення вимог доступності маломобільних груп населення, а саме влаштування пандусів та 2-х ліфтів, аби відвідування закладу було доступним для кожної дитини без обмежень на пересування. На цьому аспекті особливо наголошує перша леді України Олена Зеленська, яка займається напрямком доступності в Україні, котрий покликаний усунути існуючі бар’єри між українцями та послугами, можливостями, які вони мають отримувати згідно з Конституцією.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень