18.03
2022

18 березня міський голова Сергій Кузьменко побував на ринку, поспілкувався з підприємцями та зустрівся з директором Олександром Кіяшком, аби ознайомитися зі станом справ на комунальному підприємстві.

Директор ринку поінформував міського голову, що порівняно з першими днями введенням воєнного стану, ситуація покращується, і на сьогодні заповнюваність ринку підприємцями становить 50-60 %. Що стосується цін на товари, Олександр Кіяшко зазначив, що керівництво ринку не має повноважень контролювати і регулювати ціни приватних підприємців, проте у разі виявлення фактів завищення цін, проводиться роз’яснювальна робота та надаються рекомендації.Під час зустрічі з керівником ринку Сергій Кузьменко наголосив: «Зараз дуже важливо, щоб люди поверталися до роботи. Підприємці працюють, заробляють на власне життя та сплачують податки, щоб місто жило. Наші воїни захищають нас і дають можливість працювати. А наша робота – вчити, лікувати дітей, допомагати переселенцям, у тому числі займатися підприємницькою діяльністю. Прошу підприємців не дивлячись на труднощі, виходити, працювати, щоб в усіх нас була перспектива».

Директору ринку міський голова дав доручення забезпечувати повноцінну роботу підприємства та сплачувати повну заробітну плату усім працівникам. Сергій Кузьменко запевнив, що місто підтримуватиме ринок, й ті проєкти та ремонти, що почали виконувати, після війни будуть обов’язково відновлені.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень