23.09
2020

Правоохоронцями викрито злочинну групу з десяти осіб, які налагодили канал поставки наркотичних речовин у виправну установу.

За даними слідства, протиправну діяльність учасники злочинної групи  розгорнули на території  обласного центру та ДУ «Кропивницька виправна колонія №6», організувавши канал постачання на територію колонію наркотичних засобів та психотропних речовин, їх збут та розповсюдження.

До складу організованої злочинної групи входило  10 осіб. Організував групу 25-річний уродженець Олександрії з чітким розподілом ролей між учасниками  –  замовлення заборонених речовин, отримання їх, фасування, реалізація та оплата за отриманий «товар». Ув’язненим реалізовували  різні види наркотичних засобів – «канабіс», метадон, марихуана. Наркотики отримували від своїх знайомих, які перебували на волі. Потрапляли наркотичні засоби до колонії шляхом  «перекидів».Під час чергової спроби передачі наркотичного засобу шляхом перекиду пакунку на територію колонії двох осіб було затримано.  У них вилучено більше десятка поліетиленових пакетиків з наркотичними речовинами.Водночас проведено обшуки, де  у фігурантів справи виявлено та вилучено  психотропну речовину «метадон» загальною вагою близько 50 гр, наркотичний засіб канабіс вагою близько 500 гр,  шприци,  мобільні телефони, банківські карти, грошові кошти та чорнові записи злочинної діяльності.

Кіровоградська обласна прокуратура

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень