9.12
2015

8 грудня міський голова С.Цапюк провів перше засідання робочої групи з підготовки до другої сесії міської ради VII скликання. До її складу включено по декілька депутатів від кожної політичної партії, яка увійшла до міської ради.

Степан Кирилович повідомив, що обласним комунальним виробничим підприємством «Дніпро-Кіровоград» на наступний рік планується підвищення по області тарифів за споживання води. Крім цього, керівництво даної установи зверталося до міст обласного підпорядкування за фінансовою підтримкою. Хоча, як зазначив С.Цапюк, свого часу Олександрійське підприємство було передано до області із впровадженими енергозберігаючими технологіями та без заборгованостей. Це свідчить про низьку ефективність роботи підприємства.

Міські голови – члени Кіровоградського регіонального відділення «Асоціації міст України» проти підвищення вартості водопостачання, особливо для населення, тому ініціюватимуть проведення наради за участю керівництва обласної державної адміністрації та ОКВП«Дніпро-Кіровоград» з метою роз’яснення господарчої політики підприємства та доцільності підняття тарифів у 2016 році.

Якщо проблема залишиться невирішеною, буде розглядатися питання щодо повернення Олександрійського міського водоканалу у власність територіальної громади.

З метою координації роботи нових депутатів та ефективної підготовки до проведення наступної сесії учасниками засідання головою робочої групи одноголосно обрано І.Баранова, його заступником О.Богоявленську.

 

I. Московченко

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Раскалывает мозг – заглавие и содержание, если бы не последние две строчки, довелось бы усомниться в добром здравии автора…
    Укр.приказка для сташокласниць: – “Книжки в сумці, а Степан Кирилович у думці”

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень