16.03
2016

З 15 березня, найперший документ своїх немовлят батьки зможуть отримати, не витрачаючи зайвого часу на відвідування органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Так, в акушерському відділенні Олександрійської міської лікарні №1 міста Олександрії запроваджують нову послугу, яка повинна спростити проведення державної реєстрації народження дитини та видачу свідоцтва про народження.

Про це повідомили у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по місту Олександрії Олександрійського міськрайонного управління юстиції в Кіровоградській області.

Таким чином, працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Олександрії приймають документи (паспорти батьків, свідоцтво про шлюб, медичне свідоцтво про народження дитини), необхідні для проведення державної реєстрації народження дитини, та видають свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому будинку.

Після народження дитини матір має право прийти у спеціально відведений для цього кабінет і написати заяву. Також вона має вказати бажане ім’я та зазначити батьків. Це буде її право, а не обов’язок.

Паралельно цю послугу все ще надають у виконавчих комітетах сільських та селищних рад міста Олександрії та у відділі ДРАЦС в звичному порядку, в день звернення громадян до відділу.

«Олександрійські новини»

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень