22.09
2020

Цієї зими МНС встановить пункти обігріву для осіб без визначеного місця проживання, де щоденно чергуватимуть працівники лікувально-профілактичних закладів міста та, за окремим графіком, соціальні служби і волонтери.

Територіальний центр забезпечить роботу банків одягу зимового асортименту. Для цього на базі самого центру, міської організації Товариства Червоного Хреста та міськрайонної благодійної організації «Шлях до життя» будуть діяти пункти прийому старого теплого одягу, взуття та продуктів харчування для незахищених верств населення.

Також Терцентр і благодійні організації в зимовий період повинні забезпечити функціонування пунктів роздачі гарячої їжі для осіб без визначеного місця проживання.
Для виявлення безпритульних працюватиме оперативна група «Соціальний патруль», яка, при необхідності, доставить безхатька до пункту обігріву або найближчого лікувального закладу.
Окрім цього, здійснюватиметься робота по виявленню самотніх громадян похилого віку, інвалідів та хворих із метою запобігання їх загибелі від переохолодження та за потреби надання допомоги першої необхідності: продуктів харчування, медикаментів, палива тощо. Якщо того вимагатиме стан здоров’я, проводитиметься медичне обстеження даної категорії осіб та, при потребі, надаватиметься допомога в оформленні документів.
Для повідомлення про постраждалих громадян похилого віку, інвалідів, які проживають самотньо, та бездомних осіб будуть працювати телефони гарячої лінії:
7-01-36 – територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Олександрії;
7-29-79 – управління праці та соціального захисту населення міської ради;
103 – станція Швидкої допомоги;
7-40-43 – приймальне відділення Міської лікарні №1.

Сайт міськради

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень