8.02
2016

5 лютого відбулося заключне засідання комісії з декомунізації в Олександрії, яка прийняла рішення рекомендувати міській раді нові назви для восьми провулків і одного скверу. А сьогодні цi пропозиції будуть передані депутатам і міському голові для ознайомлення, після чого на черговій сесії міськради 19 лютого депутати повинні будуть визначитися – узаконювати ці рекомендації або відхилити.

Також на засiданнi було вирішенно рекомендувати зняти барельєфи Леніна і червоних зірок в колишньому сквері Комсомольців, зірки на флагштоці біля міської ради та декілька меморіальних дошок у мiстi.

У той же день, 5 сiчня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулася селекторна нарада, присвячена стану реалізації Закону України про декомунізацію.

На нiй було вказано, шо серед територій, де остаточно поставлено крапку над комуністичним минулим – Добровеличківський і Новоархангельський райони, а також місто Знам’янка та Світловодськ. Тут демонтовано усі пам’ятники комуністичної епохи та перейменовано усі населені пункти і вулиці, що підпали під вимоги Закону про декомунізацію.

На нараді йшлося і про те, що, необхідно перейменувати 5 населених пунктів в Олександрійському районі, та 1 у місті Олександрія.

Г. Сергеев

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень