11.01
2019

Враховуючи значну кількість скарг громадян на те, що вони не отримують субсидії у зв’язку з дуже низькою заробітною платою, міський голова С.Цапюк доручив управлінням економіки та праці і соціального захисту населення зробити аналіз середньої заробітної плати на підприємствах міста для врегулювання відповідної проблеми.


Адже субсидія нараховується тоді, коли зарплата вища мінімальної. Якщо вона менша, то відповідне питання розглядає спеціальна комісія при міські раді. Проте, якщо зарплата менша мінімальної більш ніж на 10%, комісія не може прийняти позитивне рішення про нарахування субсидії.
Після аналізу оплати праці на підприємствах буде проведена нарада з керівниками, аби вирішити питання забезпечення соціальних гарантій для олександрійців.

Сучасна Олександрія

Один комментарий

  • Блажен, кто верит.. пишет:

    Більш бредного бреда і придумати важко! – Чим перевірити середню зарплату…і цим врегулювати дискремінаційну, навмисно створену проблему субсидій! (Середню по палатах і моргу – вже проходили!Депопуляційний рух до цвинтаря вражає!) Антисоціальну політику від кнурів-КМУревів, не те що не змінить, а скорше тіко потішить!((

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень