20.08
2021

В приміщенні бібліотеки-філії №3 Олександрійської МЦБС та Інформаційно-туристичного центру пройшла друга панельна дискусія “Я в бізнесі”. Участь у дискусії взяло 18 підприємців, громадських активістів і журналістів.

Голова правління ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр”, Любов Кан звернула увагу, що за даними Всесвітнього економічного форуму для гендерної рівності в світовій економіці знадобиться ще близько 250 років. Разом з цим гендерна рівність входить до п’ятірки Цілей сталого розвитку. І важливо формувати запит на створення рівних можливостей знизу вверх, тобто в громаді.

Керівниця проєкту Анна Орловська також відмітила, що згідно з офіційною статистикою за останні 10 років жінки відкрили на 25 тисяч ФОПів більше, ніж чоловіки. Та якщо говорити про великий бізнес, то жінок, які очолюють холдинги, заводи або успішні підприємства можна перелічити поіменно. Тому в ході обговорення учасники шукали відповіді на питання: чи є різниця в бізнесах чоловіків та жінок, кому легше починати бізнес та з ким простіше побудувати партнертсво, що заважає жінці розвивати власний бізнес та як поєднати традиційні ролі жінок з підприємництвом.

Спікерка дискусії, підприємниця Інна Біланюк відмітила, що в бізнесі для неї найважливіші компетенції партнера чи спеціаліста, бо підприємництво це, насамперед, професія.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень