15.03
2021

Не розчаровуйсь в Україні…

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

14 березня в Україні відзначили День українського добровольця. Саме в цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців прибули на полігон Нові Петрівці під Києвом для формування першого добровольчого батальйону. Про це згадав у своїй промові міській голова С.Кузьменко у Палаці культури «Світлопільській» на концерті, присвяченому Дню добровольця. Також керівник міста вручив подяки військовослужбовцям.

Також привітав та вручив відзнаки своїм побратимам голова ГО «Спілка учасників бойових дій» О.Михайлик, з промовою на честь свята виступили військовий комісар Олександрійського МВК О.Балабуха та начальник військової частини Розенберг Р.

Хвилиною мовчання та поіменно згадавши кожного, вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО олександрійців…

Після урочистої частини заходу розпочався концерт міських творчих колективів.

На сцені виступали вокалісти з ансамблю «Нові імена», керівник Н.Заболотнікова, «Universal Art» – студія художньої творчості під керівництвом Н.Подкур, та хореографічний колектив «Авантюрин», який очолює Н.Козинець. Останній колектив, до речі, багато допомагає військовим на сході, збираючи речі та продукти для них.

Тематичні виступи артистів були бездоганні – виконані професійно та емоційно. Український народний танець «Гопак» у виконанні танцюристів «Авантюрину» викликав бурхливі аплодисменти, прекрасні виступи вокалістів торкалися до душі, особливо зворушили пісня у виконанні О. Амурова «Повертай до дому».

Атмосферу заходу та почуття, які викликав в глядачів концерт, почуття любові до своєї країни, переживання за її долю були висловлені віршами, які зачитали ведучі заходу:

«… Вона свята, а грішні ми.

В її недолі тільки винні

ЇЇ ж бо доньки і сини…»

Тамара Квіткова

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень