22.12
2021

10 закладів освіти області відремонтують в рамках президентської програми «Велике будівництво». Про це під час брифінгу повідомила директорка департаменту освіти і науки Ельза Лещенко.

«Вже кілька років у нас в країні та нашій області, зокрема, триває проект Президента України «Велике будівництво». На це йдуть державні кошти, а також кошти спів фінансування. Цьогоріч реалізовано 2 об’єкти за програмою «Велике будівництво». Мова йде про Долинську школу №4, а також Добровеличківський дитсадок «Ромашка». У процесі завершення ще 5 об’єктів. Наступного року до цієї програми планується включити ще 10 освітніх закладів, які обов’язково піднімуть рейтинг нашої області. Запланована кількість коштів на ці заклади – 96 мільйонів гривень», – повідомила Ельза Лещенко.

Зокрема, у 2022 році в рамках «Великого будівництва» планується ремонт 4 шкіл: Смолінського НВО, ЗНЗ №17 в Олександрії, Добровеличківського ЗЗСО №1, Ліцею «Науковий». А також заплановані ремонтні роботи у 5 дитсадках: ЗДО «Оленка» у смт Павлиш, ЗДО у Черняхівці, ЗДО №3 в Олександрівці, ЗДО «Калинонька» у Новомиргороді, ДНЗ 2 складі Піщанобрідсього НВО.

Також директорка департаменту зауважила, що наразі і наступного року триватие реконструкція «Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості», який є єдиним в Україні позашкільним закладом, який включений до переліку об’єктів «Великого будівництва».

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень