29.12
2021

Мультифункціональний спортивний комплекс, створення урбанпарку, реконструкція стратегічних обласних лікарень та бейсбольного стадіону – ці масштабні проекти почнуть реалізовувати вже наступного року. Про це під час публічного звіту про роботу за грудень повідомила голова ОДА Марія Чорна.

«Цьогоріч в країні оголосили кінець епохи довгобудів і наша область теж долучилася до цього гасла. Можемо констатувати, що нам вдалося завершити роботи в одному з таких довгобудів. Днями спільно з міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом ми відкрили реконструйовану ОСДЮШОР – 2 у Кропивницькому. Ця унікальна спортивна інфраструктура допоможе нашим чемпіонам здобувати перемоги», – зазначила очільниця області.

Вона додала, що роботи з відновлення та будівництва інших об’єктів, які не завершили в цьому році, продовжаться в наступному. Мова йде про реконструкцію кінотеатру «Мрія» під спортивно-оздоровчий комплекс в Онуфріївці, будівництво ДНЗ у Черняхівці, реконструкцію Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості у Кропивницькому, капремонт ЗОШ №3 у Малій Висці. Водночас у планах – реалізація нових масштабних проектів.

«У наступному році ми почнемо реалізовувати проект щодо створення мультифункціонального спортивного комплексу, створення урбанпарку, реконструкції бейсбольного стадіону. За ініціативи Президента, стартуватиме і реконструкція дорослої та дитячої обласних лікарень. В обласній лікарні відбудеться ремонт реанімаційного відділення, перинатального центру, реконструкція третього корпусу лікарні, де знаходиться хірургічне відділення, є плани щодо ремонту опікового відділення. У дитячій лікарні почнеться відновлення корпусу для реабілітації та інфекційного відділення, а також почнеться будівництво харчоблоку», – додала голова облдержадміністрації Марія Чорна.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень