19.11
2019

На Кіровоградщині через проект LIFT надійшло 290 заявок від бажаючих зайняти вакантні посади голів РДА.


Про це медіапорталу DOZOR повідомили в ОДА. Заявки надійшли на посади усіх голів місцевих державних адміністрацій Кіровоградської області. Найбільше зареєструвалося на посаду керівників Кропивницької, Знам’янської, Долинської, Олександрівської, Новгородківської райдержадміністрацій.

Проект LIFT  стартував у Кіровоградській області 14 листопада. Для того щоб зареєструватися необхідно подати заявку за посиланням

Довідково:

LIFT – це сучасна інформаційна платформа, що дає можливість здійснити відкритий пошук чесних, порядних і відповідальних людей для керівництва місцевими адміністраціями. Особливості платформи: прозорий та відкритий відбір кандидатів; абсолютно кожен може приєднатись до проєкту; після подання заявки, учасник може у будь-який момент переглянути свій статус у межах програми; кандидати комунікують з рекрутерами, проходять інтерв’ю з HR-менеджерами та перевірку СБ; якщо всі випробування LIFT пройдені успішно, кандидати потрапляють на співбесіду до голови ОДА та з представниками Офісу Президента.

Один комментарий

  • Стурбований пишет:

    І куди вони пруться, приречені!?))
    Три префектури кружляють над областю. А вони у LIFT, табуном у 290 голів. Хто ж їх прогодує?))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень