18.03
2019

Виступаючи у програмі «Звіти. Наживо» на каналі «UA: Кропивницький» очільник обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко розповів про перспективи розбудови аеропорту у Кропивницькому.

– Щодо цього питання є дві позиції, – пояснив Сергій Кузьменко. –  Перша: фахівці говорять, що нам потрібно класичний міський аеропорт реконструювати, будувати злітну смугу, щоб різні авіакомпанії надавали свої послуги. Але будівництво цієї смуги коштуватиме мільярди гривень. Це моя оцінка і оцінка деяких фахівців, з якими я спілкувався.

Водночас в Європі і у всьому світі є досвід подвійного використання тієї інфраструктури, яка вже збудована. І в нас є злітно-посадкова смуга, де можуть приземлятися найважчі літаки– той же літак “Мрія”. Існує рішення, завдяки якому Кіровоградщина зможе отримати авіаційне сполучення набагато швидше, ніж ми думаємо. Після консультацій з військовими буде видно.

Один комментарий

  • Рационализатор пишет:

    Так залізничники давно вже придумали коефіцієнт вигідності(ефективності) вагоно_товаро_обороту!
    Вирахувати коефіцієнт “Мрії”, цеж шо два пальці об бетонну взлітну плиту! Шо там голову морочити… Забув у якій суспільно-економічній формації живемо? Вигідно – значить бути! Ні, нєхай ковылём заростає, або на під’їздну дорогу, до маєтків панських перекочовує. Нє впервой жєж!))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень