22.04
2021

На Кіровоградщині завершилися планові навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними приписаними до підрозділів територіальної оборони, які проходили з 15 по 21 квітня в обласному центрі.До участі у зборах залучалися 154 офіцери запасу з усіх районів Кіровоградщини.
«Ми всі знаємо, яка зараз напружена ситуація біля наших державних кордонів на Сході. Територіальна оборона – це один із щитів нашого суверенітету. Дай Боже, щоб ці знання і вміння, які ви отримали під час зборів, не довелося використовувати на лінії фронту. Зрозуміло, це залежить від багатьох чинників. Я впевнений, що тут переді мною стоять патріоти, готові завжди стати на захист національної безпеки» – зазначив перший заступник голови ОДА Валерій Жалдак.
Метою зборів є підвищення рівня готовності підрозділів ТрО до виконання завдань за призначенням, відпрацювання порядку дій у разі настання воєнної загрози та вдосконалення в особового складу військових навичок та вмінь.
Протягом зборів з учасниками проводились заняття з різних видів військової підготовки, а саме: вогневої, інженерної, медичної, зв’язку, топографічної та тактичної підготовки, а також психологічної і гірської.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень