2.04
2021

У Кіровоградській області завершили розробку тренінгів із безпеки в інтернеті й уроків із медіаграмотності для шкіл. Про це повідомила директорка департаменту освіти і науки ОДА Ельза Лещенко. «За дорученням голови облдержадміністрації, продовжуємо працювати над посиленням роботи в напрямку проведення уроків із безпеки в інтернеті в школах Кіровоградщини. Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Сухомлинського напрацював програму тренінгів для фахівців соціально-психологічної служби для роботи з батьками на тему «Психологічне здоров’я та емоційне благополуччя дітей». А також розробив методичні рекомендації для педагогічних працівників, соціальних педагогів, психологів із питань кібербезпеки та безпечного Інтернету», – зазначила Ельза Лещенко.
За її словами, у зміст курсової перепідготовки вчителів додадуть обов’язкове проведення тренінгів, семінарів та інших методичних заходів із проблем створення безпечного середовища. Вчителі інформатики зможуть викладами курси «Цифрова та медіаграмотність», «Введення в кібербезпеку», «Основи кібербезпеки».
Як повідомлялося раніше, очільник області Андрій Назаренко доручив директору департаменту освіти і науки ОДА Ельзі Лещенко посилити роботу в напрямку проведення уроків із безпеки в інтернеті в школах Кіровоградщини.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень