17.09
2021

В Кіровоградській області назвали ціну на газ в опалювальний сезон. Для населення річний тариф складатиме 7,96 грн за кубометр. Для підприємств теплопостачання, які уклали трирічний контракт з державною компанією “Нафтогаз Трейдинг”, 7,42 грн за кубометр.

Про це під час пресбрифінгу розповіла директорка департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ольга Довжук.

За її словами, підвищувати ціну на газ не планують. Теплопостачальні підприємства області на сто відсотків готові до опалювального сезону.

“Кропивницька міськрада виділила на підготовку теплогенеруючих підприємств понад 114 млн гривень. Олександрійська міськрада більше 13 млн гривень. Є зауваження по Світловодську, але разом з міськрадою працюватимемо над їх вирішенням. Загальна сума фінансової підтримки всіх житлово-комунальних підприємств області складає 252 млн грн, з яких 70 відсотків профінансували”.

За словами Ольги Довжук, що стосується заборгованості за спожитий природний газ, то різницю в тарифах повністю відшкодують за гроші державного бюджету.

“По нашій області – це понад 500 мільйонів гривень. Таке рішення дасть змогу підприємствам частково погасити борги, тому що на сьогодні борг складає майже один мільярд гривень. Усі нараховані пені та штрафні санкції підприємствам спишуть”.

Суспільне

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень