29.03
2021

Члени регіональної міжвідомчої групи з протидії незаконному обігу підакцизних товарів із початку року провели 109 перевірок автозаправних станцій. Про це повідомив голова групи, заступник голови облдержадміністрації Сергій Шеремет сьогодні, 29 березня.

«Правоохоронці виявили 241 порушення законодавства, відкрили 2 кримінальні провадження, винесли 42 приписи та вилучили 1531,8 тонн пального на 16 мільйонів гривень», – зазначив Сергій Шеремет.
За його інформацією, порушникам законодавства правоохоронці нарахували штрафних і фінансових санкцій на суму 1,3 мільйона гривень.
«Також 20 березня працівники управління стратегічних розслідувань в області припинили на території міста Олександрії діяльність чотирьох АЗС власник, на яких здійснювалася реалізація паливно-мастильних матеріалів без відповідної ліцензії. На даний час розглядається питання про демонтаж обладнання на цих об’єктах», – додав Сергій Шеремет.
Як повідомлялося раніше, до складу міжвідомчої групи увійшли представники обласних ДПС, ДФС і ДСНС, управління Держпраці, Держпродспоживслужби, а також Держгеокадастру.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень