2.07
2021

На дорогах Кіровоградщини знову введені в дію сезонні обмеження руху у зв’язку з підвищенням температури повітря. Обмеження вводяться для великовагового автотранспорту в денний час.
Як зазначив начальник управління інфраструктури Володимир Дмитренко, високі температури викликають перегрівання асфальтобетонного покриття за рахунок акумулювання сонячної енергії, яку поглинає темна поверхня дороги. Воно має більш високу температуру, ніж температура повітря приблизно на 10-15°. Відповідно, асфальтове покриття стає менш стійким до руйнацій і більш вразливим до навантажень.
«Для збереження існуючої автодорожньої мережі, з 10.00 до 22.00 при температурі повітря вище 28° С, на території Кіровоградської області введені тимчасові обмеження руху великовагового автотранспорту. Вони діють для транспорту загальною вагою понад 24 т та навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн», – зазначив Володимир Дмитренко.
Відстій великовагового автотранспорту на період спекотної погоди здійснюється на існуючих 24 стоянках та майданчиках відпочинку, в тому числі біля об’єктів сервісу.
Обмеження руху не поширюється на транспортні засоби, які здійснюють пасажирські перевезення, перевезення вантажів, що швидко псуються, та вантажів, які використовуються під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій.
Перелік майданчиків відстою можна переглянути за посиланням.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень