24.05
2021

Залучати населення до напрямку громадського екоінспектування закликав очільників ОТГ Кіровоградщини перший заступник голови Державної екологічної інспекції України Дмитро Заруба сьогодні, 21 травня. Про це він сказав під час виїзної наради з питань охорони навколишнього середовища в області сьогодні, 21 травня.«Державна екологічна інспекція має досить незначний штат інспекторів – всього в Україні півтори тисячі, які працюють за різними напрямками. Відповідно для великих областей кількість інспекторів недостатня, щоб у повній мірі контролювати проблемні питання та оперативно реагувати на незаконні дії. Керівники органів місцевої влади можуть скористатися механізмом залучення населення до такого напрямку як громадський екоінспектор», – зауважив Дмитро Заруба.
Перший заступник голови Державної екологічної інспекції України уточнив, що громадські інспектори мають визначені повноваження, а їхню роботу координують органи Держекоінспекції.
«Такі інспектори мають право проводити рейди та перевірки з дотримання вимог природоохоронного законодавства, норм екологічної безпеки охорони, раціонального використання та відтворення природних ресурсів, а також складати протоколи про адміністративні правопорушення. Ці протоколи можуть передавати до екологічної інспекції, де їх опрацьовуватимуть», – додав Дмитро Заруба.
Як уже повідомлялося, Кіровоградська ОДА працює над встановленням меж природно-заповідних територій.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень