5.11
2021

Відповідно до наданого Укравтодором розподілу показників Державного бюджету України на 2022-2024 роки за бюджетною програмою 3131090 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг» орієнтовний обсяг субвенції на 2022 рік для Кіровоградської області складає 747460,2 тис.грн. Про це, сьогодні, під час брифінгу повідомив директор ДП «Агентства місцевих автомобільних доріг» Анатолій Зорькін.
Він детально розповів про реконструкції та капітальний ремонт доріг, який передбачається на 2022 рік.
«Державним підприємством «Агентство місцевих автомобільних доріг» подано пропозицію розподілу виділеної субвенції за наступними напрями використання коштів:- 55% будівництво, реконструкція, капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення, – 20% будівництво, реконструкція, капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах та – 25% поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення», – зазначив Анатолій Зорькін.
Він додав, що на даний час Агентством проведено тендерні процедури, укладені договори підряду та отримані дозволи ДАБІ на початок виконання робіт по 9 об’єктам ремонту штучних споруд на загальну суму 130841,4 тис.грн.
Крім цього, на замовлення Агентства проектними організаціями виконуються роботи з розробки проектно-кошторисної документації по 10 об’єктам капітального ремонту доріг місцевого значення протяжністю 48,8 км на орієнтовну суму 585600,0 тис.грн.
Остаточний Перелік об’єктів на 2022 рік буде сформований на засіданні обласної робочої групи з відбору і формування переліку заходів та об’єктів будівництва, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів територіального дорожнього фонду обласного бюджету Кіровоградської області.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень