4.02
2016

Монумент замість монумента

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

У Світловодську оголошено відкритий конкурс на кращий проект пам’ятника, який має створити монументальний симбіоз вшанування Героїв Небесної сотні та Героїв, загиблих в зоні АТО.  Планується, що скульптуру буде встановлено на центральній площі – на місці пам’ятника Леніну. 

Конкурс триватиме до 26 лютого поточного року. Участь у ньому можуть взяти всі бажаючі, незалежно від місця проживання.

(Пам’ятник Леніну у Світловодську було демонтовано рішенням міськради у лютому 2014 року, а у вересні 2015-го – його викрали з території Комунального підприємства “Комбінат комунальних послуг”. Від нього залишився лише 3-метровий постамент).

 «Перша електронна газета»

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Симбиозом было бы два памятника рядом. Один старый -революционеру-преобразователю страны прошлой эпохи и революционерам новой эпохи. Ибо это вехи нашей общей истории, которую свойственно людям увековечивать в виде памятников. Памятники, они для памяти – могут нести в сознании каждого разную смысловую нагрузку – от почитания…до негодования.
    Разрушать память и памятники, это такая гнусность, как извините меня, выс…ться на могиле своих предков, а потом радоваться и ликовать совершённому.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень