11.08
2021

Очільниця Кіровоградської облдержадміністрації Марія Чорна зустрілася з спортсменами Кіровоградщини, які представлятимуть України на ХVI літніх Паралімпійських іграх 2020, які пройдуть у м. Токіо (Японія) з 24 серпня по 5 вересня.

Ліцензію на участь в паралімпіаді отримали три спортсмени області – легкоатлетки Вікторія Шпачинська та Анастасія Мисник – вони змагатимуться серед спортсменів з вадами фізичного розвитку у виді штовхання ядра (тренуються під керівництвом ЗТУ О.М. Соколовського). Також у змаганнях візьме участь плавчиня Ольга Свідерська – вона буде боротися за перемогу серед спортсменів з ураженням опорно – рухового апарату у видах 50м вільний стиль, 50м на спині, 50м брас (тренується під керівництвом ЗТУ О.А. Кузніцової). До зустрічі долучився також начальник регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», заслужений тренер України Олег Соколовський.

Під час зустрічі Марія Чорна побажала спортсменам перемоги та вручила прапори України.

«Кожна перемога і участь символізується підняттям нашого державного прапора. Сьогодні я дарую їх вам і хочу, щоб ви з гордістю його підняли на Паралімпійських іграх, в знак того, що ми українці. Ми обов’язково за вас вболіватимемо, бажаємо, щоб ви здобули перемогу. І який би результат не був, ви маєте знати, що вас чекають на батьківщині, тому що ви вже переможці. Ви представляєте Україну в Токіо, ви представляєте Кіровоградщину. Ви найкращі!» – звернулася до спортсменів Марія Чорна.

За інформацією Національного Паралімпійського комітету України на Паралімпійських іграх планується представити 255 осіб.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень