17.11
2021

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна сьогодні, 16 листопада, провела засідання комісії з ТЕБ та НС, на якому обговорили питання щодо недопущення відключення від електропостачання закладів охорони здоров’я області.
Під час засідання очільниця області акцентувала на важливості найбільш швидкого реагування на надзвичайні ситуації. Марія Чорна зазначила: ОДА спільно з територіальними громадами та постачальниками електричної енергії на підвідомчих територіях повинні розробити алгоритми забезпечення закладів охорони здоров’я джерелами альтернативного електропостачання. Для цього було вирішено зобов’язати керівників ПрАТ “Кіровоградобленерго” перевірити технічний стан систем електропостачання в закладах охорони здоров’я, особливо тих, які в своєму складі мають відділення або палати інтенсивної чи реанімаційної допомоги, а також надають допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19.
А департамент охорони здоров’я облдержадміністрації має перевірити готовність резервних джерел електроживлення для медичних закладів, а у разі їх відсутності, передбачити залучення автономних джерел електропостачання на договірних засадах від інших підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності. А також організувати цілодобове чергування кваліфікованого персоналу, які забезпечать експлуатацію резервних джерел електроживлення у разі виникнення аварійних ситуацій.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень