9.11
2021

В Кіровоградській облдержадміністрації під головуванням Марії Чорної відбулася селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, міськими, селищними, сільськими головами та керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.
За словами очільниці області першочерговим питанням залишається життя і здоров’я мешканців Кіровоградщини. «Наша область серед лідерів по летальним випадкам від коронавірусу по Україні та одночасно має найменшу кількість вакцинованих літніх людей. Ці показники взаємопов’язані. І хоча ми тримаємось в жовтій зоні, кожен керівник громади має тримати на особистому контролі наявність експрес-тестів, активніше організовувати кампанію вакцинації населення. Закликаю всіх не бути байдужими до самого святого, що в є – життя наших громадян!» – наголосила Марія Чорна.
Вона додала, що держава повністю забезпечила Кіровоградщину вакцинами від коронавірусу. Переважна більшість людей, які знаходяться у “ковідній” реанімації у важкому стані – не вакциновані. Тут або вакцинація, або реанімація.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень