17.09
2021

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна взяла участь у відкритті креативного простору «Пектораль», що відкрився у Кропивницькому – в обласному Центрі народної творчості.

Очільниця області закцентувала увагу на тому, що мистецька Кіровоградщина завжди славилася не тільки театральними, хореографічними та пісенними традиціями, а й народними умільцями, які завжди презентують колекції своїх виробів на обласних та всеукраїнських культурно-мистецьких заходах та привітала присутніх з відкриттям потужного креативного простору.

У рамках відкриття відбулася презентація колекції скульптурних виробів на площині (барельєф) Ігоря Чірухіна з м. Кропивницького, знайомство з роботами учасників Всеукраїнської художньої фотовиставки «Погляд-2020», колекцією старовинних домотканих килимів, зібраних у рамках проведення культурно-просвітницького проєкту «Орнаментальне ткацтво Кіровоградщини». Тканини, зібрані під час етнографічних експедицій, представила майстриня народного мистецтва з килимарства, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Валентина Добровольська.

Креативний простір «Пектораль» знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Гоголя, 66/50.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень