20.07
2021

Місяць тому на Кіровоградщині за ініціативи голови ОДА Марії Чорної відбувся перший обласний туристичний форум. Його метою було систематизувати роботу, яка ведеться по розвитку туризму, зібрати всі напрацювання та синхронізувати всіх задіяних.

А сьогодні, 20 липня, в Кіровоградській РТПП була презентована програма «Мандруй Кіровоградщиною». Захід організований РТПП спільно з ОДА та обласною радою.
У вступному слові Марія Чорна акцентувала увагу присутніх на важливості не лише розробити туристичні магніти, але презентувати їх Україні.

«Знайти та нанести на мапу туристичні магніти – це дуже важливий, але перший етап. Кожен об’єкт має бути паспортизований та описаний з точки зору туристичного потенціалу, очікуваного економічного ефекту та перспектив для розвитку громади.
Сьогодні всі області України борються за туристів. І для того, щоб люди з грошима до нас поїхали, ми маємо бути найкреативнішими, найцікавішими, використовувати неочевидні підходи. І тоді ми отримаємо максимальне потрапляння в цільову аудиторію людей, які готові платити за щось нове та цікаве. І тоді вся та робота, яку ми проводимо, отримає сенс», – наголосила Марія Чорна.

Очільниця області подякувала голові Кіровоградської облради Сергію Шульзі та президенту Кіровоградської РТПП Ірині Саєнко за ініціативність та організацію заходу.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень