25.10
2021

22 жовтня у Кіровоградській ОДА відбувся круглий стіл «Рівність у політиці Кіровоградщини».

Його організаторами виступили представниці Українського Жіночого Фонду за підтримки Уряду Канади.

Учасники круглого столу – голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна, Валерій Олійник, старший експерт проектів посольства Канади в Україні, представниці депутатських корпусів області, міст та районів, громадських організацій Кіровоградщини говорили про дотримання прав жінок та гендерну рівність у Кіровоградській області.

«За кожним сильним чоловіком стоїть сильна жінка. Завдяки жінкам творились великі історичні події. Інколи, розгортались війни, але ми цього не хотіли, я впевнена. Адже жінка це берегиня, у нас генетично закладена жіноча мудрість і поступливість. Тому, ми з вами, за плідний розвиток, за те, що б були доглянуті діти, що б всюди була чистота, злагода і порядок. І тому, стереотип, що жінці не місце в політиці вигадали, напевно, чоловіки. Але наразі ми бачимо що в Україні питання гендерної рівності втілюється в життя. Зокрема, Президентом України Володимиром Зеленським впроваджено те, що двома областями в країні керують жінки. Це нічого не значить, з нас питають як з чоловіків. Нам ставляться однакові задачі, і ми не гірше чоловіків з ними справляємось. Я дуже дякую всім присутнім, вітаю зі створенням депутатського міжфракційного обєднання «Рівні Можливості». Ви активні, ви дієві, ви найкращі! Ви творите дива у політиці. І ми це відчуваємо щодня. Я впевнена, далі буде ще краще, і я буду допомагати вам скільки зможу. Ми маємо обєднати Кіровоградщину. Ми всі за розвиток, ми будуємо на місцях квітучу Кіровоградщину. Ми – сильні! Жінка може все!», – привітала учасниць Марія Чорна.

Під час круглого столу обговорили приклади позитивних змін, що відбулись у забезпеченні прав жінок на регіональному та всеукраїнському рівнях, бар’єри, які заважають повноцінній реалізації прав жінок в Україні, наявний рівень забезпечення участі жінок у процесах прийняття рішень.

Учасниці та учасники вели запальні дискусії , обговорювали та ділитись власним досвідом в питаннях реалізації своїх прав.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень