8.09
2021

7 вересня, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна та очільник Кропивницького Андрій Райкович відкрили першу локацію в рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» – парк Перемоги у Кропивницькому.

«Активні парки – це абсолютно безкоштовна можливість подбати про своє здоров’я та фізичну активність. Все що Вам потрібно робити – це прийти в один з Активних парків, відсканувати QR код, за допомогою Вашого телефону, та вибрати програму тренувань. Все дуже просто, зручно і доступно!», – сказала Марія Чорна.

У кожного “Активного парку” є свій координатор – людина, яка працює тричі на тиждень на локації та може розповісти як почати тренування та як виконувати вправи.

У парку Перемоги координатором працює Владислав Валіхновський, тренер з волейболу, кандидат в майстри спорту, і до того ж, тато відомих у Кропивницькому та унікальних у світі чотирьох дівчаток-близнючок.

Нагадаємо, соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», ініційовано Президентом України Володимиром Зеленським в 2021 році та входить до загальнонаціональної програми “Здорова Україна”.

Головна мета – зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст, так і для маленьких населених пунктів у кожній області.

Загалом у цьому році передбачається відкриття 600 таких локацій по всій Україні, 21 – на Кіровоградщині.

Наповнення активних парків передбачає обов’язкові елементи – лавочку, шведську стінку та бруси/турнік, а також варіативні (сходинки, координаційна лінія та вільний простір). Поруч розташовані навігаційні таблички з QR-кодами – відсканувавши їх за допомогою смартфону, можна перейти на спеціальний сайт і обрати для себе рівень складності вправ та ознайомитись з технікою їхнього виконання.

Завдяки онлайн завданням відбувається заняття з віртуальними тренерами, серед яких – президент України Володимир Зеленський, українські спортсмени та музиканти.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень