20.09
2021

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна презентувала туристичний чат-бот «Мандруй Кіровоградщиною», створений спільно з газетою «Кіровоградська правда».

Мета проекту – популяризація туризму в регіоні. Проект представляє собою чат-бот, який функціонує для соцмереж Viber та Telegram та містить різноманітні корисні рубрики, які допоможуть гостям області, туристам, дослідникам відкрити для себе цікаві місця Кіровоградщини.

«Ніколи не звикла кидати слів на вітер. Ми думали над тим, яким чином це зробити, щоб був максимальний ефект. Наша команда вирішила створити проект, щоб кожний громадянин України мав у себе в кишені, в смартфоні Кіровоградщину, точніше – нагадування про нашу область. Тривалий час я спостерігаю, як активно газета «Кіровоградська правда» розміщувала інформацію про туристичні місця області. І я переконана, що завдяки нашому проекту про Кіровоградщину дізнається вся Україна», – зазначила Марія Чорна.

За словами директора газети «Кіровоградська правда» Олени Сідорової, редакція видання почала мандрувати областю з початку карантину, а після відвідування десятка цікавих місць вирішила, що ці локації треба показувати людям. Відтак цікаві місця області побачили на сторінках газети та у соцмережах. Проект отримав гарні відгуки, тож наразі він отримав нове життя – тепер за підтримки очільниці облдержадміністрації.

Для активації чат-боту необхідно скористатися смартфоном, навести камеру на QR-код, обравши соцмережу, та активізувати чат-бот. У ньому розміщені різноманітні цікаві рубрики: місця-привиди, загублені палаци, штольні, водяні млини, храми, водоспади, неймовірні парки, еколокації тощо. Для зручності чат-бот пропонує і туристичний путівник, завдяки якому можна збудувати маршрут з місця перебування туриста до потрібної локації.

«Найголовніше те, що кожна людина, яка зайшла до чат-боту, може самостійно додати до рубрик ту локацію, яку можуть відвідати інші туристи. Я б дуже хотіла, щоб усі небайдужі, історики, працівники громад, які створили там еко-тури, гостро-тури, долучалися до чат-боту та додавали свої цікаві туристичні локації. Інформація постійно буде оновлюватися, а користувачі знатимуть про усі заходи, які будуть відбуватися у цих туристичних місцях. Таким чином ми будемо популяризувати нашу область і максимально долучати до цього кожного українця», – додала очільниця облдержадміністрації.


Марія Чорна констатувала: на реалізацію проекту не витратили жодної гривні бюджетних коштів. Також у планах створення вказівників до туристичних місць Кіровоградщини. Вже визначено, як будуть виглядати дорожні вказівники та компанія, яка запропонувала найнижчу ціну. Це також робитиметься за позабюджетні кошти власниками туристичних локацій.

Доєднатися до чат-ботів може кожен бажаючий також за допомогою посилань:

Telegram – https://clc.to/krop_travel_telegram

для Viber – https://clc.to/krop_travel_viber

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень