12.10
2021

Ринок землі дав можливість усім жителям Кіровоградщини стати повноправними господарями своїх земель. Про це під час брифінгу повідомила голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна.

«Хочу зазначити, що під час передвиборчої компанії Президент України Володимир Зеленський озвучив принципову позицію щодо відновлення права власності людей на землю і це завдання виконав. Кіровоградщина зараз в лідерах за площею відчуження земель – майже 10 тисяч гектар станом на 10 жовтня. У рамках роз’яснювальної роботи ми провели масштабний аграрний форум в рамках виставки «Агроекспо-2021», де обговорили запровадження ринку землі та розвиток малого фермерства. Хочу наголосити, що земельна реформа – це не лише ринок землі. Ця реформа має покращити добробут місцевих жителів та сприяти тому, щоб в кожному населеному пункті ремонтувалися дороги, будувалися нові садочки та школи – це все те, над чим працює команда Президента. Ми спільно маємо створити сильну і розвинуту Кіровоградщину», – наголосила очільниця області.

Марія Чорна закцентувала увагу на тому, що у рамках ринку землі має бути завершено земельну децентралізацію. У результаті землі с/г призначення державної форми власності за межами населених пунктів стали власністю громад. Громади на місцях отримали у
свою власність землі, а також можливість спрямовувати кошти від землекористування на свій розвиток і добробут.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень