5.03
2019

Таку інформацію на апаратній нараді озвучив директор департаменту інфраструктури та промисловості ОДА Олександр Корнюша.

Він підкреслив, що промисловість є реальним сектором економіки, що забезпечує сталий розвиток економіки держави, матеріального виробництва, створює нові робочі місця, є джерелом наповнення бюджетів усіх рівнів. “Промисловість є однією з найважливіших структурних ланок економіки”, – наголосив посадовець.Як повідомив Олександр Корнюша, у складі промислового комплексу області функціонує близько 2200 підприємств, що складає 6% від загальної кількості підприємств, що працюють за іншими видами економічної діяльності.Посадовець відзначив, що впродовж останнього року збільшення промислового виробництва відбулося у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 116,7%; виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 108,0%. Також зростання виробництва зафіксовано в металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування – 112,9% завдяки проведенню реконструкції на провідному підприємстві галузі ТОВ “Побузький феронікелевий комбінат” та постачанні і розподіленні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 115,6%.Водночас на окремих підприємствах відбулося зменшення обсягів виробництва. Це підприємства з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу, хімічних речовин і хімічної продукції, основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, а також у машинобудуванні. Однією з причин зменшення обсягів виробництва в одній із провідних галузей області виробники визначають поширення в Україні вживаної сільськогосподарської техніки відомих світових брендів.Разом з тим, Олександр Корнюша звернув увагу на досягнення підприємств Кіровоградщини. Приміром, компанія “Ельворті” на початку 2018 року вивела на ринок України декілька новинок сільгосптехніки. Серед них – культиватор для міжрядного оброблення Altair 5,6 з одночасним внесенням рідких добрив та культиватор Polaris 10 Premium для суцільного обробітку ґрунту. Новинкою компанії став також причіпний обприскувач Tetis з системою GPS навігації і з збільшеною довжиною штанг до 28 м.На олександрійському ТОВ “Торговий дім “Укрнасоссервіс” освоєно випуск нових модифікацій насосів. На території Компаніївського району у 2018 році ПП “Гранум-Альфа” розпочало реалізацію інвестиційного проекту по введенню в експлуатацію Живанівського (Південного) родовища граніту. За словами Олександра Корнюші, приклади позитивної динаміки демонструють й невеликі підприємства.

Сайт ОДА

Один комментарий

  • Как то так.. пишет:

    Колись Корнюша очолював регіональний АМКУ (антимонопольний комітет), тоді добру справу робив. Ганяв самовпевнених місцевих нормотворців, та засновників монопольних структур, як аспидів по пеклу!..
    Тепер нова посада, визначає і нову оптимістичну пісню…
    “Попав у зграю вовків, той вий по-вовчі, а в зграю воронячу, той каркай по-…

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень