5.11
2021

Сьогодні, 5 листопада, голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна відвідала обласний форум “Реформа системи шкільного харчування”, який відбувся у Кропивницькому коледжі харчування та торгівлі.

У заході взяли участь начальники відділів освіти, кухарі шкіл та дієтсестри Кропивницького району.
Марія Чорна подякувала всім, хто сприяє впровадженню реформи та популяризації здорового шкільного харчування:

«За ініціативи першої леді Олени Зеленської держава приділяє значну увагу питанню реформування шкільного харчування в закладах освіти та продовжує інвестувати кошти на зазначені цілі. Зміни, які сьогодні відбуваються у надважливій сфері шкільного харчування, є прекрасним взірцем командної роботи», – сказала очільниця області.
Разом з директоркою обласного департаменту освіти і науки Ельзою Лещенко Марія Чорна переглянула практичну частину форуму – приготування повноцінного денного раціону.

За словами директорки Кропивницького коледжу харчування та торгівлі Тетяни Барни, вихованці закладу разом з викладачами приготували страви денного раціону школярів: гарбузовий крем-суп, салат з картоплі та огірків, салат з буряка, фрикадельки, бефстрогани, мусаку, гарбузово-сирну запіканку та чай каркаде. Ці страви подали учасникам заходу для дегустації.
Під час форуму також відбулись панельні дискусії на теми: «Реформа системи шкільного харчування – якісний підхід», «Нові норми харчування: впровадження та контроль» та «Новітні стандарти харчування».

Такі заходи відбудуться у кожному районі області, через два тижні планується форум у с. Петрове Олександрійського району.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень