2.09
2021

Сьогодні, 2 вересня, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна та її заступник Андрій Лісота зустрілись із вихованкою ОСДЮСШОР «Надія», срібною призеркою чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років Дар’єю Шестель та її тренером В’ячеславом Жуковим.

З 20 по 29 серпня 2021 року в м. Цеханув (Республіка Польща) Дар’я брала участь у чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років.

За підсумками змагань, за сумою двоборства, Дар’я Шестель стала срібною призеркою чемпіонату Європи серед дівчат до 17 років (2 місце).

«Я безмежно пишаюсь, що Кіровоградщина має таких сильних та прекрасних спортсменів. Зі свого боку сприятимемо тому, аби наші теперішні та майбутні чемпіони тренувались у сучасних спортивних залах, та мали перспективи продовжувати спортивну діяльність на саме Кіровоградщині. Власне, ремонт басейну в ОСДЮСШОР «Надія» вже розпочато, і маємо на меті осучаснити й інші спортивні зали», – сказала Марія Чорна.

Також очільниця області подарувала спортсменці та тренеру сертифікати на грошову винагороду.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень