29.09
2021

За дорученням голови облдержадміністрації відбулася чергова робоча нарада з головами районних державних адміністрацій, міськими, селищними, сільськими головами та керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.
За словами голови ОДА Марії Чорної хто, як не влада на місцях, знає про усі проблемні питання районів, вирішення яких потребує втручання влади обласного рівня.
«Лише об’єднавши зусилля усіх гілок влади, ми зможемо досягти ефективних результатів та розв’язувати проблемні питання районів. Холодна пора року наступає дуже швидко, тому ми маємо бути готовими до всіх непередбачуваних випадків, що стосуються карантинних обмежень, вакцинальної кампанії та опалювального сезону», – наголосила голова ОДА Марія Чорна.
Учасники наради обговорили проблемні питання стабільного функціонування важливих сфер життєдіяльності районів. Зокрема, питань пов’язаних з проведенням вакцинальної кампанії в області, роботою закладів освіти в умовах карантинних обмежень та стан готовності парків другої черги в рамках проекту «Активні парки».
На завершення зустрічі керівникам районів розповіли про нові можливості, що надаються за ініціативи президента України, які можуть бути включені до переліку об’єктів, що будуватимуться у 2021-2022 роках. Зокрема, мова йде про переобладнання будинків культури у районних центрах, селищах та селах під кінотеатри.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень