16.12
2021

Сьогодні, 16 грудня, під головуванням очільниці Кіровоградської ОДА Марії Чорної відбулось засідання Аграрної ради області.

«На минулому засіданні ми вирішили на наші наради запрошувати керівників відомств та установ, з якими тісно пов’язана робота всіх аграріїв для того, щоб безпосередньо обговорити нагальні проблемні питання усіх сторін. Це значно полегшить та покращить нашу роботу і співпрацю», – звернулась до присутніх Марія Чорна.

Зокрема, з начальником комерційного відділу виробничого підрозділу “Знам’янська дирекція залізничних перевезень” Сергієм Грибовим обговорили проблемні питання поставки вагонів-зерновозів до елеваторних комплексів області.

Також заступник начальника Головного управління ДПС у Кіровоградській області Сергій Колотуха відповів на питання аграріїв з приводу вирішення проблемних аспектів, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних, ліцензуванням місць для зберігання пального та запровадження мінімального податкового зобов’язання відповідно до прийнятого Верховною Радою України закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень