27.01
2022

Щеплення від коронавірусу в рази зменшує ризик складного перебігу хвороби. Про це під час брифінгу повідомила голова облдержадміністрації Марія Чорна.

Марія Чорна зазначила, що в Україні набирає силу нова хвиля COVID-19. Про це свідчать показники захворюваності — понад 33 тисячі нових випадків щодня.

«Україна та Кіровоградщина готувалась до такого сценарію. Наразі заповненість ліжок, виділених під COVID-19 в медзакладах, складає менш ніж 30%. Майже 100% ліжкомісць мають кисневу підтримку», – повідомила Марія Чорна.
Очільниця ОДА повідомила, що наразі в області проведено 642 146 щеплень. Із них першою дозою вакциновано 326 101 (43,39% дорослого населення), двома дозами – 316 045 осіб (42,05% дорослого населення). Додатковою дозою вакциновано 560 осіб, бустерною – 7405 осіб.

«Нагадую, що в Україні дуже успішно діє програма «еПідтримка», яку ініціював Президент Володимир Зеленський для заохочення громадян вакцинуватися та задля підтримки бізнесу. Вже понад 7,5 млн українців подали заявки на отримання виплат і 1,7 млрд грн вже витрачено», – зазначила Марія Чорна.

Керівниця облдержадміністрації також повідомила, що цього тижня Президент анонсував про розширення програми «еПідтримка» на людей, які вакцинуються бустерною дозою.
«Такі громадяни можуть отримати 500 гривень разової грошової допомоги від держави та використати їх на придбання книжок, спортивний абонемент, квитки на подорожі Україною та придбання ліків», – повідомила Марія Чорна.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень