6.07
2021

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна провела зустріч з учасниками мітингу з протидії рейдерству, які влаштували мирну акцію на площі Героїв Майдану.

Організатори мітингу повідомили про захоплення земель в селі Благодатному колишнього Бобринецького району.

Голова облдержадміністрації Марія Чорна зустрілася з потерпілим фермером, а також з усіма учасниками мітингу на площі та зазначила, що питання вирішиться найближчим часом.

«Як представник президента в нашій області, я вас запевняю, що докладатиму максимум зусиль, щоб саме ця справа була розглянута в законний спосіб. Вже наступного вівторка всі правоохоронні органи доповідатимуть мені щодо цього питання і вас усіх я повідомлю про результати нашої розмови. Можливо, цей випадок стане для нас ключовим індикатором для того, щоб ми зрозуміли, наскільки наша правоохоронна система придатна реагувати і активно долучатися до вирішення таких справ, які виникли у нас на території колишнього Бобринецького району» – наголосила під час зустрічі з мітингувальниками голова облдержадміністрації Марія Чорна.

Очільниця області переконана – хліборобам, які формують добробут Кіровоградщини та держави не повинен ніхто заважати. А випадок рейдерського захоплення земель у колишньому Бобринецькому районі має стати останнім на території області.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень