3.11
2021

Голова Кіровоградської ОДА наполягає на посиленні перевірок дотримання карантинних норм в області та буде особисто долучатися до інспектування.

Про це, сьогодні, під час публічного звіту повідомила Марія Чорна.
«Кіровоградщина – єдина область в Україні, яка залишається у жовтій зоні. Ця інформація розслабляє багатьох, тому люди починають ігнорувати елементарні правила. Мене дивує, що у багатьох публічних місцях люди навіть маски не носять. Це вже не кажучи про наявність документів про вакцинацію. Держпродспоживслужба спільно з нацполіцією систематично проводять рейди, під час яких перевіряється дотримання карантинних норм в громадському транспорті та у публічних місцях. Поставила завдання посилити такі рейди, а сьогодні сама долучусь. Перевірю і якість роботи інспекцій», – наголосила Марія Чорна. Очільниця області додала, що темпи вакцинації постійно збільшуються, але активність людей не достатня для стабілізації ситуації з коронавірусом.
«Ми постійно робимо аналітику, щоб розуміти епідситуацію в області. Виявили, такі факти: на Кіровоградщині чи не найменше в Україні вакцинованих людей пенсійного віку і одночасно чи не найбільша по країні смертність серед тих, хто хворіє на COVID-19. Причина та наслідок. Як ще пояснити, що з ковідом не жартують, а вакцинація реально рятує життя?!», – зазначила Марія Чорна.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень