3.11
2021

Сьогодні, 2 листопада, голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна разом з представниками нацполіції та Держпродспоживслужби перевірили громадські заклади Кропивницького на дотримання протиепідемічних норм.

Зокрема, відвідали магазини «Епіцентр», «Велмарт», «Сільпо» та «АТБ». Там суттєвих порушень не виявили. Окремо перевіряли наявність записів у журналах температурного скринінгу, урни для використаних захисних масок і перчаток та дотримання норм обмеження кількості покупців в торговій залі відповідно до розміру приміщення.

В «Епіцентрі» окремо перевірили і пункт вакцинації. Звертали увагу на дотримання дистанції у чергах, наявність індивідуальних засобів захисту в медпрацівників та охочих зробити щеплення.

«Побачили, що здебільшого великі мережеві магазини дотримуються правил. Я звертаюсь до малого та середнього бізнесу. Подбайте вже сьогодні про вакцинацію своїх працівників, щоб коли буде введена червона зона ви змогли працювати. Такі рейди будемо проводити по всій області та реально штрафувати порушників», – сказала Марія Чорна.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень